Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Natuknice za pisanje kvalitetne Pokemon priče

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Insana

Insana
Član
Član

SMJERNICE ZA PISANJE PRIČE

-piši uredno – razmak nakon svakog zareza i točke, malo i veliko slovo... preglednije je za čitati

-smjesti priču u regiju koju dobro poznaješ (Kanto, Johto, Hoenn ili Sinnoh)

-razvij priču – ima toliko mogućih početaka za pokemon priču – od krađe pokemona iz laboratorija, dobivanja pokemona na 10. rođendan do dobivanja Pokemona čim se lik rodio... zbilja, budite kreativni ovdje.

-imaj glavnog lika, par protagonista (dobrih likova) i antagonista (zločestih dečkiju)

-i Pokemoni su likovi – daj im osobnost

-pronađi inspiraciju u igrici, animeu, ili glazbi (pali kod mene)

-priča može biti u različitim oblicima – u prvom licu ili trećem licu, ili poput dnevnika

-polako razradi priču – nemoj odmah imati sve najmoćnije Pokemone! Kreni polako, razvij startera, lovi ostale – zabavnije je za čitati

-kako bi što bolje prikazao nečiju osobnost, osvrni se u prošlost („Kad sam bio mali, stalno sam se igrao sa Travnatim Pokemonima jer ih je moja mama obožavala... kad sam navršio 10 godina, dala mi je svoju najdražu Roseliu, i tada sam znao da ću postati najbolji Pokemon trener! Sada, kad mi je 15 godina, a Roselia je evoluirala u Roserade, odlučio sam posjetiti svoju majku, pa sam došao u Goldenrod i tako tebe upoznao!“)

To je, više-manje, to. Ne bojte se probati nešto novo, i svakako probajte napisati bar prvi nastavak! :cheers:

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.