Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pokemon.Takote's destiny Ep 1

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Pokemon.Takote's destiny Ep 1 Empty Pokemon.Takote's destiny Ep 1 čet 16 ruj 2010 - 22:22

Novi POK

Novi POK
Član
Član

Bio je to početak još jednog dana.Sunčano jutra navilo se nad selce Jinameta čuo se pjev malih starlya i huk malo večih ptica kao Pidgeot i Staraptora...No to nije bio samo još jedan dan mladomu Takotu,baš taj dan navršavao je 14 godina.Takote je bio niži od svojih uzrasta no to ga nije zaustavljalo od učenja o pokemonima nije bio slabiji dapače bio je jedan od tvrđih oraha u selu.takote je uvijek nosio plavu maramu i crveni ruksak to mu je bila rutina.Takote je jako volio psihičke pokemone unatoč tomu što ga je malo strah pokemon duhova...Uvijek je htjeo imati Sceptile-a.Malodomu Takotu najveći san je bio postati pokemon trener.On je prije 4 godine to jest sa 10 godina trebao dobiti svog prvog pokemona no zbog škole i obiteljskih problema je morao sačekati par godina koje su se odužile do sada....Napokon na putu do obližnjeg profesora Takote razmišlja:" Zanima me koje ću pokemone dobiti na izbor,i dali će biti opaki ili slatki..."-no misli mu prekine misteriozna eksplozija koju je izazvao jedan pikachu od nepoznatog trenera koji se borio sa nepoznatim zlikovcima sve što je čuo bilo je "Tim raketa juri ko kometa!!!!" -Potrčao je prema profesorovoj kući da vidi što je to zapravo bilo,no kada je stigao dječak sa pikachuom je otišao u pokemon centar,a profesor je od straha zaboravio sve što se dogodilo.Bio je to jedan nestašan profesor.Uvijek je nosio kutu koja je dulja nego sam on,i uvijek je na kuti imao mrlje od hrane (koju je jako obožavao...čak je imao svoj vrt pa da nemora svaki dan u trgovnu).-I kakve pokemone danas mogu izabrati-upita Takote profesora.-Drago mi je ja sam profesor Luke hvala na pitanju...-Takote pocrveni od srama i odgovori:-Oprostite na nepristojnosti jako sam uzbuđen. Ja sam Takote.-To je bolje, no prijeđimo na stvar-odgovara profesor. Na izobru imaš:"Treecka,....uzimam!-upada Takote u riječ.-Molim?" odgovara profesor.Pa nisam ni dovršio.-Nema veze uzimam Treecka! Vikne Mladi Takote.-To je bio početak jednog divnog prijateljstva osjetio sam-.Na izlasku iz labosa profesora Luke-a Takote je držao Treeckovu poke-loptu u ruci i sa smješkom rekao:" Ti i ja ćemo osvojiti svijet."
Jučer smo upoznali Takotea.Mladog pokemon trenera koji je jedva dočeako uzeti treecka za početnog partnera.Takote se uputio prema planini Roice na kojoj čuje ima puno šumskih pokemona.Takote putuje kroz šumu prema planini kad odjenom začuje i osjeti vibraciju.Okrene se par puta kada shvati da mu zvoni mobitel.Takote odahne i javi se.Hej Takote kako ide jesi li gladan,znam da si gladan,a da se vratiš kući-upita Takoteova majka.-Ne MAMA ! Rekao sam ti da sam velik i da se znam sam brinuti za sebe.Usto imam i pokemona koji će me štititi!-odgovara Takote.-A dobro ako tako kažeš....-zabrinuto će majka.Takote spremi mobitel i nasloni se na drvo da odahne.Kada u zraku vidi nepoznatog pokemona koji ga pogleda i zajaše nebi otvorivši nekakav portal.Takote protrlja oči ne bili mislio da mu se učinilo.Vrijeme je da se odmoriš-dobaci nepoznati glas.Takote se okrene kad ono prolazi zanosna djevojka njegovih godina.-Kako misliš da se odmorim?-upita Takote.-Pa bila sam cijelim putem iza tebe izgledaš jako umorno.-Odgovori djevojka.-Nisam umoran tvrdoglavo će Takote.Dobro nema veze.-odgovori djevojka i predstavi se:-Ja sam Lajzi.-Reče djevojka.-Takote,Drago mi je:-odgovara Takote.Lajzi je bila djevojka godinu dana mlađa od Takotea ali je ona na svoje putovanje krenila sa 10 godina.Lajzi ima 4 pokemona za koje Takote ne zna to su:Garchomp,Honchkrow,Piplup i Turtwig.Lajzi je bila otvorena po prirodi i voljela imati raspuštenu kosu.Uvijek nosi bijelu majicu i crne hlače i ne voli se hvaliti...-Što kažeš da se utaborimo ovdje preko noći?-upita Lajzi.-Super!-Odgovara Takote.Nakon nekog vremena odmaranja ispod drveta Lajzi i Takote odluče poći gore na planinu Roice na koju se Takote još i prije usmjerio.Na putu do gore Takote ispriča Lajzi priču o misterioznom pokemonu koji je otvorio nekakav čudesni portal- no naravno Lajzi je mislila da Takote laže.Kada su stigli do vrha dogodilo se neočekivano.....

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.