Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pkmn turniri u Osijeku

+2
Karlo.Admin
Scyruss
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Pkmn turniri u Osijeku Empty Pkmn turniri u Osijeku pon 27 ruj 2010 - 9:46

Scyruss


Član
Član

Evo ovako.
Planiram počet organizaciju pkmn turnira u Osijeku.
Gdje i kada još je plan u razradi.
Za sada me zanima kolko ima ljudi u Osijeku i okolici Osijeka da bi htjeli se natjecat da mogu dogovorit određen prostor i dogovor s lendom u Osijeku.
Znači tko želi i može nek se ovdje prijavi i obavijesti prijatelje koji igraju. Ako se skupi barem 8 to je več nešto. Obaviještavajte ljude nek se zna da želimo krenit i u Osijeku.

ps: Ak ljudi nežele se učlanit ovdje da bi se prijavili recite i ja ću na fejsu napravit privatnu grupu za organizaciju. Sve po dogovoru naravno.

2Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku pon 27 ruj 2010 - 19:29

Karlo.Admin

Karlo.Admin
Admin
Admin

Ja sam iz osijeka, imam deck pa bi se mogao prijaviti. :D

https://www.facebook.com/Karlo009

3Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku pon 27 ruj 2010 - 21:24

Scyruss


Član
Član

e super! :D
ako znaš neke još iz osijeka koji imaju deck obavijesti ih pa da nas ima. :D

4Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku pon 27 ruj 2010 - 21:31

Novi POK

Novi POK
Član
Član

Scyruss je napisao/la:e super! :D
ako znaš neke još iz osijeka koji imaju deck obavijesti ih pa da nas ima. :D


ima nas dosta iz belisca pa se mozemo jednom spojit svi i onda kartat

5Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku pon 27 ruj 2010 - 21:37

wolverine

wolverine
Član
Član

Bilo bi super kad bi se svi našli i to redovito, recimo svaku subotu ili nedjelju, pa ako skupite oko 15 ljudi - svaka vam čast. To je broj ljudi kojem smo mi u Zagrebu veoma zadovoljni kad se pojavimo na turniru. :D

Više turnira, više šanse da vratimo support u Hrvatsku.

http://www.landofmagic.hr/forum , www.pokebeach.com , www.pokegy

6Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku pon 27 ruj 2010 - 22:07

Karlo.Admin

Karlo.Admin
Admin
Admin

Imam ja prijatelja koji živi malo dalje iz Osijeka.. Ima deck i sigurno će dolaziti. Na forumu je Agent Prcko XD

https://www.facebook.com/Karlo009

7Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku uto 28 ruj 2010 - 15:52

Scyruss


Član
Član

NOVI POK - pa može. budemo se dogovorili.

slažem se s tobom wolverine. :D

admin - a dobro obavijesti ga. a ja ću dotle sređivat organizaciju.

8Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku sri 6 lis 2010 - 0:59

Agent Prcko

Agent Prcko
Član
Član

prijavite i mene pa se vidimo onda :D

9Pkmn turniri u Osijeku Empty Re: Pkmn turniri u Osijeku ned 29 tra 2012 - 19:26

LukaB.

LukaB.
Član
Član

Ja sam isto iz Osijeka,veliki sam obožavatelj pokemona i upravo radim na svom decku.Prijavite i mene molim!
Pkmn turniri u Osijeku 32286

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.