Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

KUPUJEM POKÉMON KARTE

+2
Davor
snorlax
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty KUPUJEM POKÉMON KARTE sri 21 ruj 2011 - 14:17

snorlax


Član
Član

Pozdrav svima! Ovo je meni se čini jedini aktivan forum o pokémonima (hrvatski, naravno), jelda? Iako skroman, sviđa mi se, simpa je sve napravljeno. Long story short, kupujem karte. Od kad znam za sebe sam ih skupljao, i sad me je uhvatila nostalgija pa sam se bacio na sakupljanje. Osoba od koje kupujem obavezno mi treba skenirati ako je moguće, ili slikati karte jer meni nije bitno koja je karta koja, nego kako izgleda. Sami znate da od jedne karte postoji bezbroj edicija, i sad bi neki rekli ''pa šta će ti ta kad ju već imaš?''. E pa baš zato što je svaka karta posebna na svoj način. Prije kupnje uvijek pregledam karte i odaberem koje mi se sviđaju te ih tako kupujem, s time da nikad ispod 50 + jer mi se onda ne isplati kada me poštarina dođe više od paketa. ;) Do sada sam uvijek kupovao tako da npr uzmem 200 karti, s tim da su 50 recimo pozlaćene. 150 običnih puta max 0,50 kn = 75 kn. 50 x 70 lipa (ili kuna) = max 50 kn. Ukupno = 125 kn. Sada bi se mogli naci neki pametnjakovići poput mog brata i reći da karte vrijede zapravo puno više, kako piše na svim onim stranicama i tako dalje. Budimo realni, ta cijena se mogla održati ali prije 10 godina da, sada ne. Pokemone je zasjenila generacija YuGiOh-a i svakakvih drugih ''fora'' te su te stvari zapravo izgubile na vrijednosti i zapravo nemaju neku cijenu osim one sentimentalne. Sada je u điru igrat Nintendo i na njemu skupljat pokemone, a ne u obliku nekakvih karata.
Uvjeti su da novce šaljem kada primim paket, s tim da vam prethodno pošaljem skeniranu osobnu na kojoj su svi podatci koje možete iskoristiti protiv mene u nekakvoj tužbi ili prijavi u slučaju da vas ikako oštetim.

Puno ljudi od kojih sam nabavio karte (bilo da su mi prodane ili poklonjene) nije zapravo ni znalo da ih ima kod kuće jer su već svi zaboravili na njih. Zato predlažem da se riješite nepotrebnih karata koje većini (!) samo zauzimaju prostor a uz to možete nešto i zaraditi. ;)

2KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Prodaja pokemon karata pet 30 ruj 2011 - 16:01

Davor


Član
Član

Ja imam jako puno običnih i holo pokemon karata! Pa ako si zainteresiran nazovi me na broj 095 551 6776!
Hvala!

3KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Re: KUPUJEM POKÉMON KARTE uto 4 lis 2011 - 16:13

Legendary Pokemon Lugia

Legendary Pokemon Lugia
Član
Član

Ja sam imala gomilu Pokemon karata, ali sam većinu dala mom drugu koji ih je posle skupljao. Ostala mi je samo jedna karta i to od Žirašija, a imala sam sve od legensarnih i još gomilu njih.

4KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Re: KUPUJEM POKÉMON KARTE pon 16 tra 2012 - 20:58

Bayleef9


Član
Član

Ja imam dosta karata, neke iz trading cards series 1 i 2, ostale original releases, gym series, neo series i legendary collection KUPUJEM POKÉMON KARTE 650269930 Imam i rare, rare holo, pa se javi ako si zainteresiran: pokemonica10@gmail.com

5KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Re: KUPUJEM POKÉMON KARTE čet 28 lip 2012 - 9:00

Jojo7


Član
Član

JA SAM ZAINTERISIRAN.SAMO ME MUČI CIJENA KOJA ČE BITI

6KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Re: KUPUJEM POKÉMON KARTE čet 19 srp 2012 - 2:33

Shining Charizard


Član
Član

Lijep pozdrav svima!

Upravo sam se registrirao baš da komentiram ovaj post jer zbilja nemogu vjerovati što se ovdje događa. Pokušati ću što kraće odgovoriti. Pokemon karte su jako cijenjene i tražene! Istina, manje kod nas nego u nekim ostalim državama ali zbilja jesu. Na njuškalu se redovito prodaju po dobroj cijeni a na ebayu svaki dan se okrene nekoliko tisuća dolara na tome! I sam sam se bavio prodajom preko njuškala i jako dobro zaradio. Zanimljivo, uvijek bi mi se javljali filozofi sa raznim forama: ma to ti nitko više ne skuplja, to nije popularno, karte ćeš teško prodati... SVE GLUPOSTI! To vam kažu samo da vas lakše navuku na manju cijenu. Kao što vam svaki trgovac prodaje razne gluposti kako bi prodao neko smeće.

Ja imam preko 20 000pokemon karata i platio sam ih oko 20 000kn. Znači samo 1kn po karti s time da je od tih 20 000 oko 2 500rijetkih. A među njima ima jako jako JAKO vrijednih. Ja zbilja nisam nikada prodavao te laži jer znam da ima puno sakupljača kojima sutra odmah mogu prodati sve svoje karte za preko 50 000kn. A šta tu mi netko filozofira o nekih 200karata od toga 50ZLATNIH i sve to za 70lipa po karti?!?!? Još bi da mu skeniram?!? Mogu ti skenirati samo znaš šta.

Eto, ja sam svoje rekao, ljudi, ne nasjedajte na te gluposti. Čuvajte svoje karte jer one zbilja imaju svoju vrijednost i glupost je da više ne vrijede. Vrijede danas a još će više vrijediti za par godina. Di ćeš nać za 15godina neku određenu kartu? Za sve koji ne vjeruju neka na googlu upišu pokeorder i u tražilicu na toj stranici naziv pokemon karte koju imaju i vidjeti će da sigurno među 50zlatnih imaju neku koja vrijedi preko 30$. A ovaj vam nudi 70lipa. Pa si razmislite jesam li neki luđak ili vas pokušavam osvijestiti o nekim stvarima.

7KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Re: KUPUJEM POKÉMON KARTE čet 19 srp 2012 - 13:29

Bayleef9


Član
Član

Shining Charizard,
u potpunosti se slazem s tobom i podrzavam te u tvom stavu. Mnogi sakupljaci pokemon karti iskoristavaju cinjenicu da kod nas nema mnogo pokemon fanova, i da oni koji karte prodaju ni neznaju njihovu pravu vrijednost. Bas prosli mjesec javio mi se neki lik koji me prakticki napao jer rare holo kartu koja je cak 1st edition prodajem za 30kn KUPUJEM POKÉMON KARTE 3005940125 Hvala Bogu, postoji e-bay na kojem ima ljudi koji prakticki imaju postovanja prema kolekcionarima pokemon karti KUPUJEM POKÉMON KARTE 3818673658 , pa ne postavljaju sulude zahtjeve poput onog koji si ti naveo, da 0.70 kn po karti -.- KUPUJEM POKÉMON KARTE 313298198
Ugl, pridruzujem se tvojim savjetima i dodajem e-bay KUPUJEM POKÉMON KARTE 650269930

8KUPUJEM POKÉMON KARTE Empty Re: KUPUJEM POKÉMON KARTE čet 19 srp 2012 - 18:11

Shining Charizard


Član
Član

Mene osobno jako zanima koliko će te karte vrijediti u budučnosti. Jer vidio sam da ih neki već povezuju sa starim bejzbol sličicama koje vrijede po nekoliko tisuća dolara. Kad razmislim, to je lako moguće jer te pokemon karte, mislim da se moramo složiti, stvaraju ovisnost, tj možeš uzeti neku zlatnu u ruku i gledati ju satima KUPUJEM POKÉMON KARTE 3946135036

Tako da, volio bih čuti neko prof mišljenje ako ima netko. Ja baš radi toga skupljam što više tih rijetkih karata. Zasad imam 2shining charizarda, i brdo jako vrijednih ali još bi ih htio nabaviti. Što više to bolje KUPUJEM POKÉMON KARTE 167028007

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.